Hakkımızda

Elazığ Şirin Otel'e Hoş Geldiniz.

Elazığ şehir merkezinde modern çizgilerle tasarlanmış güleryüzlü ve deneyimli personeli ile kaliteli hizmet anlayışını kendine ilke edinen Şirin Otel 1 king size,  3 suit toplam 39 oda 90 yatak  olarak hizmetinizdedir. Ayrıca Otelimiz  500 kişilik restaurant, çok amaçlı salon, ile etkinliklerinizde güleryüzlü kadrosuyla evsahipliği yapmak üzere sizleri beklemektedir.

Elazığ hava Alanına yalnızca 16 km. uzaklıkta bulunmaktadır. Elazığ iş merkezinin kalbinin attığı yerde bulunan Şirin Otel yanısıra eğlence ve alışveriş merkezlerine yakınlığıyla da boş zamanlarınızda hoşça vakit geçirmenize olanak sağlayacaktır. Yeşil alanlara ve tarihi mekanlara yürüme mesafesi ile şehrimizin tarihine yolculuk yapmanıza da imkan tanıyacaktır.

Elazığ'a özgü misafirperverlik Şirin Otel'de sizleri bekliyor.

MİSYONUMUZ

Hizmet sektöründe güleryüzlü hizmet, güven ve samimi yaklaşımı prensip edinen Şirin Otel profesyonel kadrosuyla misafirlerinin beklentilerini en üst seviyede karşılamaya önem vermektedir.
 
VİZYONUMUZ
 
Müşteri memnuniyetine odaklı güler yüzlü hizmet anlayışımızla kurumsal yapıda Elazığ'da şehir otelciliğinde en üst noktalarda yerimizi almak.
 
DEĞERLERİMİZ
 
    * Hizmette müşteri memnuniyeti
    * Kurumsal anlayışta yönetim
    * Güleryüzlü personel
    * Misafirperverlik
    * Gelişime açık olmak
    * Güvenilirlik ve samimiyet
    * Konfor ve teknolojiyi hizmette sunmak